KOMPART-POMIAR s.c.
31-597 Kraków,ul. Błonie Beszcz 2, tel/fax 012 648 02 09

Aparatura Kontrolno - Pomiarowa
Witamy
Oporniki
Czujniki temperatury kablowe
Czujniki temperatury głowicowe
Termopary płaszczowe
Termopary wysokotemperaturowe
Czujniki temperatury dla klimatyzacji i wentylacji
Przewody kompensacyjne
Złącza skompresowane
Tablicowe mierniki, regulatory, rejestratory
Przenośne mierniki temperatury
Pirometr - bezkontaktowy pomiar temperatury
Pomiar wilgotności
Pomiar parametrów przepływu powietrza
Pomiar ciśnienia
Pomiar niskich ciśnień
Pomiary wiatru
Przetworniki przepływu powietrza
Kalibratory
Oporniki dekadowe MDR-93
Cenniki
Kontakt


 


Termopara

Termopara to urządzenie pomiarowe o dużej rozpiętości zalet. Niewielkie rozmiary urządzenia pozwalają na lokalny pomiar temperatury, a niska pojemność cieplna, mała bezwładność czasowa oraz prostota budowy, to czynniki, które przekładają się na wysoką funkcjonalność, skuteczność i niezawodność. Wysokiej jakości termopara stanowi jeden z elementów oferty firmy Kompart Pomiar. Aparatura pomiarowa- jej produkcja oraz dystrybucja, to główne pole działalności przedsiębiorstwa. Odpowiednie kompetencje, wiedza oraz wielkie, zdobywane latami doświadczenie to czynniki, które przekładają się bezpośrednio na jakość i zaawansowanie techniczne naszych produktów.

Termopara, którą mamy w aktualnej ofercie, to mnogość wariantów o zróżnicowanym przeznaczeniu. Na naszą propozycję składa się między innymi:

  • termopara płaszczowa, która znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle. Jako urządzenie odporne na wstrząsy i wygięcia, termopara płaszczowa może być stosowana w miejscach trudnodostępnych;
  • termopara wysokotemperaturowa, która sprawdza się doskonale w piecach i zbiornikach do pomiaru temperatury gazów i cieczy w zakresie od -200 do +1100°C w zależności od zastosowanego materiału osłony i czujnika pomiarowego.

Wszelkie szczegółowe informacje na temat naszych produktów znajdą Państwo na głównej stronie serwisu www.kpomiar.com.pl. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zapraszamy do współpracy!KOMPART-POMIAR s.c. ul. Balicka 100, 30-149 Kraków
Informacja techniczno-handlowa : tel/fax: 012 648-02-09, 012 626-07-89 kom. 698 418 088, ;
e-mail :
biuro@kpomiar.com.pl
Strona WWW:
www.kpomiar.com.pl